پرش لینک ها

درباره ما

آغاز از نطفه

اینسپشن چیست ؟

اکو سیستم جدیدی از کسب و کارها، آدم ها، دانش ها، ایده ها، تکنولوژی و خلق که مرز جغرافیایی ندارد. شبکه‌ای به هم پیوسته که شامل بخشهایی است که به نوعی خاص به هم متصلند.

در هر جایگاهی که باشید، زمانی که وارد اینسپشن شوید سیستم شما را به صورت خودکار به نتیجه میرساند و از شما چرخه‌ای همانند خود میسازد که همیشه در جریان رشد و به ثمر رساندن بمانید. در هر کجای آن که باشید برای سوالتان جواب و برای مشکلاتتان راه دارد، زیرا مجموعه ایست کامل، از تمام راه کار‌های موجود، که میتواند راه حلی ارایه دهد به تمام موارد موجود در حال و آینده در اینسپشن از نطفه آغاز میشوید، از دانه! و آن دانه ‫مانند یک تفکر جدید، در اعماق ذهنتان کاشته میشود و این خود سرآغاز یک زندگی جدید است. نهالی از افکار، احساسات و رفتارهای تازه، که نشات گرفته از دانه‌ی نگرش کاشته شده است! نگرش و فکری که میتواند به تنهایی دنیایی منحصر به فرد بیافریند!اینسپشن شروع یک تغییر است. تغییری که باید برایش گامی فراتر گذاشت، گامی فراتر از مرز ها و چارچوب ها. مرزها و چارچوب هایی ذهنی، ساختاری، فیزیکی و حتی جغرافیایی!

اینسپشن هسته‌ای دارد از جنس نوآوری و خلاقیت. تفکر سیستمی قاعده اصلی بازیست و رهبری، جلو برنده‌ی ارزشهایش. ارزشهایی از جنس صداقت، کیفیت، اشتغالزایی و کارآفرینی.

اینسپشن یک باور است، باوری عمیق به این که اگر بخواهیم، میشود، باید کاری انجام دهیم، باید ادامه دهیم.

اینجا در اینسپشن

ما شبکه‌ای ساختیم از افراد به هم مرتبط که به نحوی موثر با یکدیگر در تعاملند. کارآفرینان، اساتید، سرمایه گذاران، متخصصان، نیروهای کار ماهر ومتخصص و جوانان باانگیزه همه بخشی از این شبکه‌ی بزرگ هستند.‫ این ترکیب افراد کنار یکدیگر به شما کمک میکند که راه کارها و راه حل‌هایی خلاقانه و علمی، در عین حال آزموده شده و اجرایی از ما دریافت کنید. اینجا تلاقی علم و دانش، مهارت و تخصص، تجربه، خلاقیت و ساختار شکنی را با یکدیگر خواهید دید.

ما با طراحی ، ساخت و پیاده سازی سیستمی جدید که شامل افراد، تیم ها، گروه ها و سازمان های مرتبط است درصدد این هستیم که به افراد و سازمان ها کمک کنیم که اهدافشان را پیدا کنند و آنها را به بهترین و سریع ترین شکل ممکن عملی کنند. آینده شان را تصور کنند، به تصویر بکشند و آن را عملی کنند.

اینسپشن از بخشهای مختلفی تشکیل شده که هر کدام به نحوی پاسخگوی نیازتان است، از آموزش و یادگیری تا پیشرفت در کسب و کار. به محض درخواست، مشاوران ما شما را به منابع و خدمات مورد نیازتان متصل میکنند. منابع و خدماتی از هر جنس!

منابع انسانی

آنچه که در این چرخه نقش اصلی را بازی میکند در واقع آدم ها هستند ، روح و هسته اصلی آنها هستند که به این سیستم جهت میدهند. آیا اگر شما بهترین قواعد و قوانین دنیا را طراحی کنید تا بازیکنان خوب نداشته باشید بازی شما جلو میرود؟ آیا با بهترین و حساب شده ترین نقشه ها برنده خواهید شد اگر که آدم هایتان ندانند چگونه میتوانند نقشه تان را بخوانند؟

منابع انسانی اینسپشن شبکه ای است از افراد به هم مرتبط که به نحوی موثر با یکدیگر در تعاملند. کارآفرینان اساتید، سرمایه گذاران ، متخصصان ، نیروهای کار ماهر و جوانان با انگیزه همه بخشی از این شبکه بزرگ هستند. اولین اتفاقی که در این دپارتمان می افتد استعداد یابی و شناخت کامل افراد است . افراد و بازه ی بزرگی از ویژگی هایشان به روش های مختلف و متعدد به صورت کاملا علمی ،عینی و تجربی بررسی میشوند . با شرکت در کمیته ها ، درگیری در پروژه ها، گذراندن انواع تست ها و آزمون ها و مصاحبه های مختلف ، دوره های آموزشی و حضور فیزیکیشان به ما این امکان را میدهد که شناخت عمیق تری نسبت به افراد ، انگیزه هایشان ، مهارت هایشان ، ضعف ها و قوت هایشان پیدا کنیم .پس از آن، افراد میتوانند در یک یا چند بخش اینسپشن ، متناسب با توانمندی هایشان شروع به کار کنند و یا به عنوان نیروی کار به شرکت هایی که درخواست دادند ارجاع داده شوند . آموزش و توسعه ی مهارت های این افراد به طور پیوسته، یکی از اصلی ترین برنامه های سازمان می باشد.

برای شروع آماده اید؟

خدمات مشاوره ما با بهترین استراتژی برند شما را به اوج می رساند.

تماس با ما