پرش لینک ها

باشگاه اینسپشن

✅ اکو سیستم جدیدی از کسب و کارها، آدم ها، دانش ها، ایده ها، تکنولوژی و خلق که مرز جغرافیایی ندارد. شبکه‌ای به هم پیوسته که شامل بخشهایی است که به نوعی خاص به هم متصلند. در هر جایگاهی که باشید، زمانی که وارد اینسپشن شوید سیستم شما را به صورت خودکار به نتیجه میرساند و از شما چرخه‌ای همانند خود میسازد که همیشه در جریان رشد و به ثمر رساندن بمانید. در هر کجای آن که باشید برای سوالتان جواب و برای مشکلاتتان راه دارد، زیرا مجموعه ایست کامل، از تمام راه کار‌های موجود، که میتواند راه حلی ارایه دهد به تمام موارد موجود در حال و آینده
‌‌
✅ در اینسپشن از نطفه آغاز میشوید، از دانه! و آن دانه ‫مانند یک تفکر جدید، در اعماق ذهنتان کاشته میشود و این خود سرآغاز یک زندگی جدید است. نهالی از افکار، احساسات و رفتارهای تازه، که نشات گرفته از دانه‌ی نگرش کاشته شده است! نگرش و فکری که میتواند به تنهایی دنیایی منحصر به فرد بیافریند!

✅ اینسپشن شروع یک تغییر است. تغییری که باید برایش گامی فراتر گذاشت، گامی فراتر از مرز ها و چارچوب ها. مرزها و چارچوب هایی ذهنی، ساختاری، فیزیکی و حتی جغرافیایی!

✅ اینسپشن هسته‌ای دارد از جنس نوآوری و خلاقیت. تفکر سیستمی قاعده اصلی بازیست و رهبری، جلو برنده‌ی ارزشهایش. ارزشهایی از جنس صداقت، کیفیت، اشتغالزایی و کارآفرینی
‌‌
✅ اینسپشن یک باور است، باوری عمیق به این که اگر بخواهیم، میشود، باید کاری انجام دهیم، باید ادامه دهیم

🔰 اینجا در اینسپشن :

🔷️ ما شبکه‌ای ساختیم از افراد به هم مرتبط که به نحوی موثر با یکدیگر در تعاملند. کارآفرینان، اساتید، سرمایه گذاران، متخصصان، نیروهای کار ماهر ومتخصص و جوانان باانگیزه همه بخشی از این شبکه‌ی بزرگ هستند.‫ این ترکیب افراد کنار یکدیگر به شما کمک میکند که راه کارها و راه حل‌هایی خلاقانه و علمی، در عین حال آزموده شده و اجرایی از ما دریافت کنید. اینجا تلاقی علم و دانش، مهارت و تخصص، تجربه, خلاقیت و ساختار شکنی را با یکدیگر خواهید دید.

"*" indicates required fields

عضویت در باشگاه اینسپشن